Články

Harvestorové rotátory Baltrotors

Baltrotors vyrába harvestorové rotátory pre všetky bežné harvestory a ťažobné stroje na trhu. K dostaniu sú rotátory od 6 do 16 ton nosnosti. Z našej ponuky harvestorových rotátorov si vyberie každý. Máme v ponuke harvestorové rotátory pre malé, stredné aj veľké harvestory Rozdelenie podľa veľkosti hydraulického žeriavu a ďalej podľa spôsobu upevnenia rotátora. Špičkový harvestorový rotátor nemusí byť predražený, stačí si len vybrať ten od Baltrotors.

 

Harvestorové rotátory Baltrotors

Harvestorové rotátory

 

 Harvestorové rotátory Baltrotors

Harvestorové rotátory Baltrotors zaisťujú rotáciu harvestorové alebo stínacia hlavice stroja. Pripojenie rotátora do hydraulického okruhu je zabezpečené dvoma hydraulickými hadicami. Na výber je z dvoch spôsobov pripojenia (rotátory o nosnosti 6 – 12 ton): bočná časť spodnej príruby rotátora alebo na spodku tejto príruby (všetky harvestorové rotátory Baltrotors (6 -12 ton) sú vybavené oboma typmi pripojenia už v základnej výbave a zákazník si iba vyberie, ktorú možnosť chce využívať). Najväčší harvestorové rotátory Baltrotors o nosnosti 16 ton majú navyše v základnej výbave ešte tretia možnosť pripojenia a to v hornej časti tela rotátora. Každý zákazník si tak môže vybrať pripojenie, ktoré bude najviac vyhovovať jeho typu harvestorové hlavice a hydraulického žeriavu.

 

Rotátory pro harvestory Baltrotors

Rotátory pre harvestory Baltrotors

 

Konštrukcia harvestorových rotátorov Baltrotors

Stator a telo harvestorových rotátorov Baltrotors je vyrábané zo špeciálnej vysoko odolnej liatiny. Rotor je vyrábaný zo špičkovej oceľové chróm – molybdénovej zliatiny. Koncovky pre pripojenie hydraulických hadíc sú na všetkých harvestorových rotátora Baltrotors rovnaké, a to: G 1/2″. Ak si neviete s výberom harvestorového rotátora rady, kontaktujte nás prosím na +420 773 202 321 alebo prostredníctvom kontaktného formulára.

Dodávatelia

AS Fors MW BALTROTORS Ltd Biojack Black Bruin Deitmer Finn-Rotor Formiko Hydraulics Ltd JPJ Forest Kreisi Metall OÜ Tizmar snc