Kontakt

Predaj, servis a technická podpora

Mobil: +420 773 202 321
Email: info@rotatory.sk
Kontaktná osoba: Jan Jelínek

Sklad a predajňa:

Stará Paka – Ústí 78, 507 91, Česká republika
Po – Pia: 7:00 – 11:30 a 12:30 – 16:00

Korešpondenčná adresa:

JPJ Forest, s.r.o., Stará Paka – Ústí 78, CZ50791, Česká republika
IČ: 28775104, DIČ: CZ28775104
Email: komarek@jpjforest.com
Kontaktná osoba: Jiří Komárek

Spoločnosť je zapísaná v obchodnom registri krajského súdu v Hradci Králové, oddiel C, vložka 26603.

Dopytu a dotazov

Máme nový eshop JPJForest.sk - všetky produkty novo nájdete aj tam s možnosťou okamžitej objednávky a platby platobnou kartou!

Hľadáme nové dealerov produktov Baltrotors!

Ak ste výrobcom hydraulických rúk, prípadne žeriavov alebo prevádzkujete servis manipulačné, poľnohospodárske, stavebné alebo lesníckej techniky a chcete sa stať naším obchodným partnerom, prípadne dealerom hydraulických rotátorov a príslušenstvo Baltrotors, kontaktujte nás prosím na:

info@rotatory.sk alebo na telefónnom čísle +420 773 202 321

Materiály k stiahnutiu

Baltrotors velkoobchod

Nejširší sortiment hydraulických rotátorov na trhu

Spoločnosť JPJ Forest, s.r.o.

Spoločnosť JPJ Forest, s.r.o. vznikla v roku 2009. Našou hlavnou činnosťou sú dovoz, predaj a výroba profesionálnej lesníckej techniky a od roku 2011 tiež kvalitných, lotyšských, hydraulických rotátorov Baltrotors. V našej ponuke nájdete širokú škálu hydraulických rotátorov Baltrotors ku ktorých predaju tiež poskytujeme záručný a pozáručný servis. Ďalej u nás nájdete najširšiu ponuku drapákov a klieští na drevo na celom trhu. V ponuke máme tiež drapáky na guľatinu, kliešte na drevo, kliešte na raždie, polypové drapáky, rúrkové drapáky, atď. Našim zákazníkom ponúkame len drapáky a rotátory prvotriedny kvality od renomovaných výrobcov zo Švédska, Lotyšska, Estónska a Taliansku.

Sme oficiálnym zástupcom značiek Baltrotors, FARMA, Vahva Jussi, Tizmar a Maxilift pre Českú a Slovenskú Republiku.

Cieľom spoločnosti JPJ Forest, s.r.o. je ponúknuť zákazníkovi čo najširší sortiment výrobkov tej najvyššej kvality pre zjednodušenie a uľahčenie práce v lese, na záhrade, na poli … všade tam, kde je potreba.

Spoločnosť je zapísaná v obchodnom registri krajského súdu v Hradci Králové, oddiel C, vložka 26603.

Výpis z obchodného registra nájdete tu: JPJ Forest, s.r.o. – výpis

Všeobecné obchodné podmienky našej spoločnosti: JPJ Forest, s.r.o. – Všeobecné obchodné podmienky

Politiku kvality nájdete tu: Politika kvality JPJ Forest

Certifikát manažmentu kvality nájdete tu: Certifikát manažmentu kvality ISO 9001

Spokojnosť a individuálny prístup k zákazníkovi sú pre nás na prvom mieste. Radi Vám pomôžeme s výberom toho najvhodnejšieho hydraulického rotátora pre Vašej hydraulickú ruku, hydraulický žeriav, vyvážečku dreva alebo harvestor. Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Tím spoločnosti JPJ Forest, s.r.o.

Hydraulické rotátory BALTROTORS

Hydraulické rotátory BALTROTORS

Spoločnosť BALTROTORS

Spoločnosť BALTROTORS vyvíja a vyrába hydraulické rotátory a ich príslušenstvo prvotriednej kvality určené pre lesníctvo, poľnohospodárstvo, stavebné a demolačné práce, manipulačné a logistické práce a v neposlednom rade aj pre ťažký priemysel a spracovanie odpadov a to všetko stabilne už takmer 20 rokov.

Základné princípy a zásady spoločnosti Baltrotors sú nízka cena, nekompromisná kvalita, rýchla dostupnosť tovaru a perfektné zákaznícke služby ako pred predajom, tak aj potom.

Vo výrobnom závode v lotyšskom meste Salaspils pracuje viac ako 130 zamestnancov. Spoločnosť je členom asociácie kvality výroby KVALB, držiteľom 12 národných a medzinárodných patentov a tiež certifikátu ISO 9001 (od roku 2002).

Výrobky spoločnosti Baltrotors sú celosvetovo dostupné a známe. Distribúcia je zabezpečovaná dílermi vo viac ako 45 krajinách celého sveta.

Spoločnosť Baltrotors
 stále rastie a vyvíja nové produkty. Každý jednotlivý rotátor je starostlivo testovaný pred odoslaním z továrne v špeciálnej multi – testové laboratóriu. Novo vyvinuté typy rotátorov sú pred uvedením na trh testované pri extrémnej záťaži v praxi u zmluvných partnerov. Výrobná kapacita spoločnosti vzrástla od roku 2008 z 18 000 kusov na 30 000 kusov rotátorov ročne.

Pri zakúpení rotátorov a výrobkov Baltrotors si môžete byť istí, že Vás Váš stroj pri práci nikdy nesklame.

Naši partneri:

www.vyvazecky-farma.cz

www.vahvajussi.cz

www.baltrotors.cz

www.hydraulickaruka.cz

www.vyvazeckadreva.cz

www.hydraulicka-ruka.sk

www.vahvajussi.sk

www.rotatoren.at

www.rotatory.sk

www.asanova.se

www.vares.cz

www.fitos.cz

www.kreisi.ee

www.baltrotors.com

www.forsmw.com

www.maxiliftcrane.com

Dodávatelia

AS Fors MW BALTROTORS Ltd Biojack Black Bruin Deitmer Finn-Rotor Formiko Hydraulics Ltd JPJ Forest Kreisi Metall OÜ Tizmar snc