Články

Hydraulickej ruky Farma

Farma – kvalitné lesnícke stroje

Spoločnosť JPJ Forest, s.r.o. je oficiálnym dovozcom lesníckych strojov FARMA pre ČR a SR. FARMA je švédsko – estónsky výrobca s dlhoročnou tradíciou (od r. 1992), ktorý sa špecializuje na výrobu najkvalitnejšie lesníckej techniky.

FARMA sa zameriava najmä na lesné vyvážací prívesy, hydraulické žeriavy (hydraulické ruky), drapáky na guľatinu alebo na raždie, vkladacie lyžice a štiepací hlavice.

Keďže sa jedná o spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a stabilným zázemím, pracuje na neustálom vývoji a zdokonaľovaní tím konštruktérov a technológov, ktorí sa starajú o to, aby FARMA bola vždy aspoň krôčik pred konkurenciou. Lesné vyvážacie vleky („vyvážačky za traktor“) FARMA sú ponúkané vo variantoch s nosnosťou od 6 do 16 tun a s možnosťou vybrať si zo širokej škály voliteľného príslušenstva k týmto vlekom.

Základné členenie hydraulických rúk (hydraulických žeriavov) FARMA je podľa ich dosahu: 3,8 až 8,5 metra. Všetky hydraulické ruky disponujú uhlom otáčania 360° okolo svojej osi a sú vybavené špičkovými hydraulickými rotátory Baltrotors s tzv. nekonečným uhlom otáčania. V našej ponuke nájdete malé, stredné, ale aj najväčší lesný vyvážacie vleky, ktoré možno osadiť hydraulickou rukou s dosahom až 8,5 m a nosnosťou 520 kg na maximálnu výsuv.

Vyberte si prosím z našej ponuky lesných vyvážacích vlekov a hydraulických rúk a spoločne pre Vás vyberieme tú najviac vhodnú zostavu.
Tím spoločnosti JPJ Forest, s.r.o.

Dodávatelia

AS Fors MW BALTROTORS Ltd Biojack Black Bruin Deitmer Finn-Rotor Formiko Hydraulics Ltd JPJ Forest Kreisi Metall OÜ Tizmar snc