Články

Rotátory s nosnosťou 3 tony

Sú jednou z najviac populárnych produktových radov spoločnosti Baltrotors. Hydraulické rotátory nachádzajúce sa v tejto kategórii patrí medzi “menšie” typmi rotátorov. Ich praktické uplatnenie je veľmi široké: hydraulickej ruky / žeriavy osadzované na traktorové vyvážačky, vyvážačky za štvorkolky a malotraktory, manipulačné hydraulické žeriavy pre prácu s drobným odpadom, bio-odpadom, menšie stavebné stroje – napr. v kombinácii s vrtáky, atp. Možno ich rozdeliť na 3 základné skupiny podľa typu montáže (typu uchytenie k hydraulickej ruke / hydraulickému žeriavu a spôsobu uchytenia / pripevnenie pracovného príslušenstva (drapákov na guľatinu, polypových drapákov, pôdnych lopát, atď.):

1) Hriadeľové rotátory

– pracovné príslušenstvo sa pripevňuje na rotátor nasunutím na hriadeľ (spodná časť) a zabezpečením čapom. Horné pripojenie rotátora ku konštrukcii hydraulickej ruky (prípadne k prepojovacie časti) je zabezpečené pomocou puzdra a čapu alebo pevným pripojením ku konštrukcii hydraulickej ruky.

Do tejto skupiny patria tieto rotátory: GR3, GR30, GR30Q, GR30A, GR30B, GR30FA-01

Hydraulický rotátor GR10

Hriadeľový rotátor GR10

2) Prírubové rotátory

– pracovné príslušenstvo sa pripevňuje na rotátor prostredníctvom príruby – “na skrutky” (spodná časť). Horné pripojenie rotátora ku konštrukcii hydraulickej ruky (prípadne k prepojovacie časti) je zabezpečené pomocou puzdra a čapu.

Do tejto skupiny patria tieto rotátory: GR30PF, GR30PFR, GR3PF

Rotátor pro hydraulickou ruku

Prírubový hydraulický rotátor

3) Rotátory s pevnou montážou

– hydraulický rotátor je pevne pripevnený skrutkami ako k pracovnému príslušenstva, tak aj ku konštrukcii hydraulickej ruky.

Do tejto skupiny patria tieto rotátory: GR30FF

Rotátor s pevnou montáží

Rotátor s pevnou montážou

Ak máte akýkoľvek dotaz alebo dopyt kontaktujte nás prosím na +420 773 202 321 alebo prostredníctvom e-mailu: info@rotatory.sk

Dodávatelia

AS Fors MW BALTROTORS Ltd Biojack Black Bruin Deitmer Formiko Hydraulics Ltd JPJ Forest Kreisi Metall OÜ Tizmar snc