Prepojovacie časť BR32 KS

  • Prepojenie s brzdou
  • Preverená kvalita
  • Uľahčuje prácu
  • Nezničiteľná konštrukcia
Cena: 1 373 € bez DPH

Dostupnost: Na dopyt

Objednat

Prepojovacie časť Baltrotors BR32KS

Prepojovací diel Baltrotors pre funkčné prepojenie hydraulických rotátorov a hydraulických žeriavov/ruk.

Jedná sa o funkčné prepojovacie časť medzi hydraulický rotátor a hydraulickou ruku. Táto prepojovací časť je k dostaniu v niekoľkých rozmerových verziách, ktoré sa od seba líšia v priemeroch „D“ a „B“ – viď výkresBR32KS – výkres k stiahnutiu

Táto prepojovací časť je vhodná pre kombináciu s nasledujúcimi hydraulickými rotátory:
GR12S, GR16S, GR16S203GRS12S, GRS16S, GRS16S203, HR12SMHR16SM

 

Prepojovacie prvky Baltrotors („prepojenie, kosti“)

Sú funkčnými spojovacími článkami medzi koncom hydraulického žeriavu/hydraulickej ruky a vrchným úchytom hydraulického rotátora. Vrchná i spodná uchytenie je realizované vždy pohyblivo cez čap. Pohyb hydraulického rotátora (resp. Prepojovacie časti) môže byť na oboch čapoch voľný („Prepojenie bez brzdy“), na jednom čape brzdený („Prepojenie s brzdou“) alebo brzdený na oboch čapoch („Prepojenie s dvojitou brzdou“). Prepojovacie prvky poskytujú pohyb rotátora – „kývanie“ (a príslušenstvo – drapáka, atp. Na ňom pripojenom) v dvoch smeroch: rovnobežne s osou rotátora a kolmo na os rotátora. Ako už bolo spomenuté vyššie, oba tieto pohyby – „kývanie“ môžu byť brzdené, jeden pohyb môže byť brzdený alebo žiadny z nich nemusia byť brzdený.

Použitie brzdené prepojovacie časti znižuje kývanie (a tým pádom aj rázy) bremená, ktoré je uchopenie napr. V drapáka hydraulickej ruky a tým pádom:

1) Nemusí operátor hydraulickej ruky dlho čakať, až sa pohyb bremená uchopeného v drapáka ustáli, aby ho mohol napríklad položiť. Tým pádom je rýchlejšie a efektívnejšie = „Za rovnaký čas toho viac naložia / vyloží“

2) Rázy a výkyvy uchopeného bremená pri pohybe hydraulickej ruky sú zmierňované a obmedzené, čo má za následok nižšie opotrebovanie hydraulického žeriavu / hydraulickej ruky. Zvyšuje sa životnosť hydraulickej ruky a znižujú sa náklady na jej údržbu a servis.

Ak máte akékoľvek otázky alebo otázky kontaktujte nás prosím na tel .: +420 773 202 321 alebo prostredníctvom kontaktného formulára.

Nastavenie prepojovacie časti Baltrotors KS

Poptávka - Dotaz

Máme nový eshop JPJForest.sk - všetky produkty novo nájdete aj tam s možnosťou okamžitej objednávky a platby platobnou kartou!

Související rotátory, drapáky a příslušenství

Prepojovacie časť BR22 KS
  • Prepojenie s brzdou
  • Preverená kvalita
  • Uľahčuje prácu
  • Nezničiteľná konštrukcia
profil produktu

Dodávatelia

AS Fors MW BALTROTORS Ltd Biojack Black Bruin Deitmer Finn-Rotor Formiko Hydraulics Ltd JPJ Forest Kreisi Metall OÜ Tizmar snc